O MNIE


Witaj. Skoro tutaj zajrzałeś, pewnie jesteś ciekawy kim jest Paweł Gie:)

Nazywam się Paweł Gabrysiak i sport jest obecny w moim życiu z przerwami od przeszło 10 lat. Nie chcę Cię zanudzać opowieściami o moim życiu, ale wiem co znaczy trenować nie mając do tego kompletnie predyspozycji oraz co to znaczy mieć już przyzwoitą formę ale zepsuć ją przez lenistwo, wymówki, niezdrowe jedzenie i papierosy.

Paweł Gie to blog, w którym opisuję swoją podróż do coraz lepszej formy fizycznej. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin mniej lub bardziej powiązanych ze sportem i zdrowym trybem życia i dzielę się tym z Wami.

Po co to wszystko? Ponieważ wierzę, że jeżeli ten blog, moje przemyślenia, eksperymenty, sukcesy i porażki pomogą chociaż jednej osobie to uznam, że warto prowadzić tego bloga. Jeżeli choć jedna osoba uzna, że warto zrobić coś dobrego ze swoim życiem, sięgać po swoje dawno zapomniane marzenia, ponieważ dzięki temu może więcej zyskać niż stracić, to uznam to za swój osobisty sukces. Jeżeli chcesz do mnie napisać - pisz śmiało, zawsze chętnie porozmawiam ze swoimi Czytelnikami, pomogę, doradzę czy po prostu wysłucham:)

Możesz pisać na mój fanpage Trening Kalisteniczny lub na adres mailowy kontakt.pawelgie@gmail.com

I na zakończenie filmik, który zrobiłem na początku 2016 r. pokazujący moje jak na razie skromne umiejętności;)